Podstawy do stołów niedoceniany fundament każdego stołu

najlepsze podstawy do stołów
0
(0)

Na przestrzeni wieków, funkcja stołu pozostała niezmienna i w dalszym ciągu zachęca ludzi do siedzenia przy nim, by spożywać posiłki, czy rozmawiać. Gdyby stoły potrafiły mówić, to z pewnością miałyby wiele fascynujących opowieści do opowiedzenia. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że sam stół byłby bezużyteczny, gdyby nie odpowiednio solidne podstawy do stołów, które zapewniają stabilne i wytrzymałe podparcie nawet pod suto zastawionym stołem.

najlepsze podstawy do stołów

Podstawy do stołów, jakie wyróżniamy?

Jeżeli zrobić by ankietę, w której pytamy o najważniejszy mebel każdej restauracji czy pubu, można się spodziewać, ze jedną z najczęściej udzielanych odpowiedzi będą właśnie stoły. Oprócz rozróżniania stołu na podstawie blatu warto również zwrócić uwagę na meble posiadające różne typy podstaw, które mogą być drewniane, wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych, czy metalowe. Same metalowe podstawy do stołów szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku szklanych blatów, oraz metalowych. Warto mieć na uwadze, że metalowe podstawy szczególnie okazale prezentują się w przypadku domów i mieszkań charakteryzujących się nowoczesnym wystrojem wnętrz.

podstawy do stołów

Do jakich stołów jakiej długości podstawy?

Podstawy do stołów oprócz materiałów możemy rozróżniać na podstawie ich długości. Kolejno wysokie stoły barowe cechują się nogami długości 110cm, z kolei niski stolik przeznaczony na kawę wymaga podstawy 60cm, gdzie standardowy stolik, posiada najczęściej długość nogi w przedziale od 72 do 74cm.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post