Śniadanie wioślarzy – obraz, który rozświetli Twój salon

0
(0)

Zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoje wnętrze rozbłysło? Dobierasz dodatki, które ostatecznie nigdy nie wyglądają dobrze? Zdarza się – mimo to mamy sprawdzony sposób na piękne, spójne wnętrze. Zastanawiasz się o czym mowa? O tym, co ozdabiało domy, pałace, kościoły i urzędy od setek lat: o obrazach! Dziś na warsztat weźmiemy przepiękne impresjoniczne dzieło Renoira – Śniadanie wioślarzy. Co na nim jest? Do jakich wnętrz będzie pasować? Z przyjemnością o wszystkim opowiemy!

Śniadanie wioślarzy jako fantastyczna ozdoba salonu

Ciepłe kolory, fascynująca gra światła i cienia. Oryginalne postaci, wszystko w ruchu, a jednak nie przytłaczające dynamiką. Kunszt malarza  połączony z jego wrażliwością zachwyca. Jesteśmy w stanie wyobrazić sobie dziesiątki wnętrz, w których Śniadanie wioślarzy będzie wyglądać  pierwszorzędnie. Zacznijmy od wnętrz tradycyjnych i klasycznych. Dzięki ciepłym barwom na obrazie, doskonale skomponuje się on z ciemnym drewnem, oryginalnymi dodatkami, a nawet elementami rodem z art noveau. A co z nowoczesnym salonem? Nie widzimy przeciwwskazań, by Śniadanie wisiało na nagiej ścianie, wyróżniając się spośród wszystkiego tego w sposób co najmniej zachwycający.

śniadanie wioślarzy

Dlaczego właśnie ten obraz?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Nie każdy lubi złoty przepych, dlatego obrazy Klimta mogą go zniechęcać; tradycyjne reprodukcje artystów takich jak Botticelli czy Caravaggio mogą wydawać się nieodpowiednie. Impresjonizm to jeden z tych nurtów w sztuce, które po prostu wyglądają doskonale. Zapraszamy do LueLue, gdzie znajdziesz setki wspaniałych artystycznych kompozycji. Jeśli nie Śniadanie wioślarzy, jakiś inny na pewno przypadnie Ci do gustu!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post