Pasta do zębów Georganics: zdrowie i ekologia

Pasta do zębów Georganics: wybierz ją już dziś!
0
(0)

Branża kosmetyczna jest jedną z tych, które generują największą ilość śmieci. Kremy, farby, pasty, szminki i lakiery – wszystko to utopione w morzu nieprzetwarzalnego plastiku.  Niemożliwego do recyklingu, bo silnie zabrudzonego, bez możliwości późniejszego oczyszczenia. Mowa tutaj nie tylko o zbędnych bibelotach, ale również – akcesoriach codziennego użytku które służą nam do codziennej higieny – twarzy i jamy ustnej.

Eko zamiennik pasty do zębów

W końcu – niewyobrażalne jest życie bez pasty do zębów. Ta, niezwykle często, pakowana jest w grubą, plastikową tubkę. Ze względu na to, że trudno dostać się do jej wnętrza, traktowana jest jako odpad komunalny. Biorąc pod uwagę częstotliwość zakupu i zużycia takiego produktu, można, bez przygotowania matematycznego, oszacować liczbę śmieci w tonach, nie kilogramach! Doskonałym rozwiązaniem będzie zamiana zwykłej tubki na pastę do zębów Georganics. Ten produkt zamknięto w szczelny, szklany słoik.

Zapewniająca zdrowie pasta do zębów Georganics.

Georganics: wysokiej jakości produkt

Używanie jej nie wiąże się z drastycznymi zmianami nawyków. Pastę do zębów Georganics nakładamy niewielką, dołączoną do opakowania szpatułką. Następnie, tak jak zawsze, myjemy i płuczemy usta. Pasta do zębów Georganics ma w swoim składzie wiele leczniczych dodatków i środków, m. in. – wapń, olej kokosowy, kaolin i oleje cytrusowe. Gwarantuje piękny uśmiech, dobry stan uzębienia i redukcję nieprzyjemnego zapachu z ust.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post