Szablon gwiazdy: elastyczny, wielorazowego użytku

Elastyczny szablon gwiazdy.
0
(0)

Zwiastun pięknych nocy. Symbol urodzaju i szczęścia, czyli gwiazda, to najlepszy sposób na udekorowanie własnego domostwa w doskonały sposób. Sprawdź, jak użyć jej w interesujący sposób…

W gwieździstą noc…

Przy pomocy szablonu gwiazdy błyskawicznie przyozdobisz ściany,  stworzysz wyjątkową dekorację mebli i zachwycisz najlepszymi rozwiązaniami w pokoiku dziecięcym. Wspaniale sprawdza się jako ornament zastosowany w przestrzeniach użytku publicznego – jako symboliczny znak tożsamy okresowi świątecznemu. Równie dobrze sprawdzi się w szkołach i przedszkolach, w których maluchy z zaciekawieniem dowiadują się niezbędnych informacji dotyczących historii i znaczenia tego symbolu. W końcu to, co znamy dziś jako szablon gwiazdy, staje się czytelnym znakiem bóstwa, nieskończoności, szczęścia i sukcesu. Nie od dziś wiadomo, że osoby, które mają sporo szczęścia w życiu, określane są mianem tych, którzy urodzili się pod szczęśliwą… gwiazdą.

Trwały szablon gwiazdy.

Szablon na meble, ściany i sufit

Niewielkie, wykonane z giętkiego poliestru szablony z pewnością okażą się najlepszym dodatkiem DIY dla pasjonatów domowych przeróbek na własną rękę. Można bez problemu przyłożyć je do mebli i ścian i obwodzić kontur przy pomocy farby, kredek, tasiemek. Słowem – co tylko sobie zamarzysz! Po skończonej pracy można je bez problemu umyć i osuszyć pod bieżącą wodą, a szablon gwiazdy będzie gotowy do ponownego użycia i dekorowania swojego wnętrza domowego.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post