Farby do malowania mebli – jak odświeżyć wnętrze?

farby do malowania mebli
5
(1)

Przestrzeń, która przez dłuższy czas nie zmienia się, potrafi zacząć nużyć – szczególnie gdy znajduje się ona w naszym domu. Nie potrzebujemy jednak wcale dużych remontów, by poczuć powiew świeżości w domowym kącie. wystarczy kilka prostych trików, takich jak na przykład farby do malowania mebli, rośliny… chcesz poznać nasze porady? W takim razie czytaj dalej!

Zacznij od planu!

Jeśli zależy ci, by nowe wnętrze miało ręce i nogi pod względem estetycznym, warto na początek przemyśleć, co chcesz w nim zmienić i w jaki sposób? Być może wystarczy zmiana koloru, a może główny stół w salonie wymaga odświeżenia farbą do malowania mebli? Przemyśl, na jakiej zmianie ci zależy, a potem zastanów się, w jaki sposób chcesz ją osiągnąć. Na tym etapie dobrze jest także określić dostępny budżet.

farby do malowania mebli

Pomaluj farbami meble, czyli postaw na DIY!

Zmiany w naszym wnętrzu potrafią być niezłą frajdą, szczególnie jeśli dokonujemy ich za pomocą własnych rąk! W Internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji dotyczących DIY, czyli “Do It Yourself” – zrób to sam! Być może jakiś pomysł wpadnie ci w oko i będziesz chciała  urzeczywistnić go we własnym domowym kącie? Modne ostatnimi czasy  stało się odnawianie dostępnego umeblowania za pomocą specjalnych farb do malowania mebli oraz ręcznie tworzona ceramika. I nie jest prawdą, ze takie praktyki to domena wyłącznie stylu vintage czy boho. Ręcznie robione, czy udoskonalane rzeczy pięknie będą się prezentować w każdym wnętrzu, o ile zrobimy to z pomysłem! Dlatego właśnie warto czerpać inspiracje z różnych źródeł i szukać nowych perspektyw estetycznych.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 5 / 5. 1

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post