Dlaczego warto kupić Thessla Green AirPack Home 500v?

Thessla Green AirPack Home 500v
0
(0)

Jeżeli w twoim domu czy też mieszkaniu, bądź w lokalu usługowym, który do ciebie należy lub też zajmujesz się jego najmem zastosowane zostały rekuperatory z pewnością musisz zwrócić uwagę na fakt, iż rekuperatory działają odpowiednią tylko i wyłącznie w momencie gdy są w nich zamontowane czyste filtry, takie jak Thessla Green AirPack Home 500v czy inne.

Rozwiązania Thessla Green do Twoich rekuperatorów – jak często je wymieniać?

Thessla Green AirPack Home 500v

Najczęściej zadawane pytanie w przypadku filtrów do rekuperatorów jest oczywiście pytanie co ile należy je wymieniać. Wszelkiego rodzaju producenci deklarują, iż wymiana filtrów Thessla Green AirPack Home 500v i innych modeli, może odbywać się minimum co pół roku. Niemniej jednak jest to jedynie zalecenie producenta, którym nie należy się kierować w momencie, w którym widzimy, iż nasze filtry są zabrudzone. Dlatego też warto co dwa miesiące czy nawet trzy miesiące sprawdzać stan naszych filtrów tak by nie doprowadzić do ich całkowitego zabrudzenia. W takim wypadku bowiem nie będą one spełniały swoje funkcji, czyli nie będą filtrować powietrza.

Thessla Green AirPack Home 500v

Nawet jak dobre filtry jak Thessla Green niewymieniane i zabrudzone umieszczone w rekuperatorze znacznie osłabiają przepływ powietrza, zarówno nawiewanego i wywiewanego, a także nie oczyszczają powietrza tak, jak by mogłby to robić, gdyby były czyste. Co więcej, obciążone kurzem wentylatory mogą również ulec awarii.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post