Woreczki na warzywa z firanki: ekologiczne i stylowe!

Najlepsze woreczki na warzywa z firanki.
0
(0)

Lekkie, jak sama nazwa wskazuje, jednorazowe torebki na warzywa, owoce i inne produkty na wagę to odpad komunalny którego nawet nie zauważamy. Waży tyle co nic; pozbywamy się go przy pierwszej nadarzającej się okazji a w dodatku – nic nas nie kosztuje.

Nie z plastiku, lecz… z firanki!

Mimo, że unijna dyrektywa nakłada na sprzedawców obowiązek uiszczania drobnej opłaty za reklamówki, te cienkie, w których zabieramy do domu pieczywo, owoce i warzywa, nie zabiera z naszego portfela ani złotówki. Mimo dużej dostępności opakowania, warto postarać się o dobry produkt zamienny dzięki któremu używanie tych sklepowych nie będzie już konieczne. Z odsieczą przychodzą wtedy woreczki na warzywa z firanki. Bawełniane kompleciki, coraz bardziej dostępne, to najlepszy sposób na przenoszenie zakupów do domu i dbałość o planetę.

Woreczki na warzywa z firanki wielorazowego użytku.

Eko woreczki na warzywa z firanki

Jak wynika z badań, w oceanach rokrocznie ląduje nawet ponad 12 ton plastiku. Według szacunkowych obliczeń, za trzy dekady, plastiku będzie w naszych oceanach więcej niż ryb. Właśnie dlatego w każdym gospodarstwie domowym powinny znaleźć się woreczki na warzywa z firanki. Można zważyć w nich owoce, warzywa, większe produkty sprzedawane na wagę, takie jak orzechy czy cukierki oraz pieczywo. W zależności od preferencji, spotkasz te z lekkiej siateczki i połaci materiału.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post