Ogrzewanie hali namiotowej

ogrzewanie hali namiotowej - hala
0
(0)

Dużo osób używa hali namiotowej nie tylko w sezonie letnim, ale również w sezonie zimowym. Często wymaga to ogrzewania hali namiotowej. Są różne zastosowania do których używamy hale m. in. do upraw różnych roślin, które muszą mieć zapewnioną odpowiednią temperaturę. Zatem jaki system ogrzewania wybrać? To zależy od kilku czynników m.in. rodzaju materiału z jakiego wykonana jest hala namiotowa.

Jakie urządzenia wybrać do ogrzewania hali namiotowej?

Ogrzewanie hali namiotowej to proces do którego możemy użyć nagrzewnice, które są dostępne na rynku. Możemy się spotkać z różnego rodzaju urządzeniami tego typu m.in. olejowe, węglowe czy elektryczne. Jest to sposób w jaki mogą być zasilane. Sposób działania każdej nagrzewnicy jest identyczny. Ciepło prowadzone jest przez tunele PCV, które połączone są z nagrzewnicą oraz halą. Urządzenia tego typu dużo szybciej nagrzewają mniejsze hale. Do większych przestrzeni rekomenduje się ogrzewnic zasilanych przez energię elektryczną.

ogrzewanie hali namiotowej - ogien

Jak ogrzać hale namiotowe rolnicze?

Według ekspertów najlepszym sposobem na ogrzanie hali namiotowej tego rodzaju są promienniki cieplne. W odróżnieniu od nagrzewnic elektrycznych konwertują energię elektryczną na energię cieplną. Ciepło generowane jest na zasadzie emitowania promieni w paśmie podczerwieni oddziaływują na ściany hali namiotowej. W przypadku, gdy w hali przebywają zwierzęta promienniki są skierowane na zwierzęta.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post